JAK TO DZIAŁA?

W kilku prostych krokach przedstawiamy proces produkcji.

Wszystko zaczyna się od rozmowy, więc

Napisz do nas!
1

Rozmowa wstępna

Na początku wyślij do nas maila lub po prostu zadzwoń. W trakcie rozmowy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, ale zadamy też swoje w celu poznania produktu lub Twojej działalności.
2

Pitching

Kolejnym krokiem naszej współpracy będzie spotkanie, na którym przedstawimy naszą koncepcje filmu dopasowaną do Twoich potrzeb. Na tym etapie rozmowa i wymiana pomysłów pomoże stworzyć coś oryginalnego.
3

Pre produkcja

Po zaakceptowaniu projektu tworzymy kosztorys oraz zbieramy potrzebne rzeczy do stworzenia filmu. My zabieramy się do pracy, a Ciebie na bieżąco będziemy informować z przebiegu produkcji.
4

Produkcja

W naszych działaniach używamy wysokiej jakości sprzętów foto-video, dzięki którym stworzymy Twój wymarzony film. Nagrywamy z powietrza, ziemi i pod wodą, w plenerze lub w studio. Wszystko by zaspokoic potrzeby produkcji.
5

Odbiór filmu

Nadszedł dzień, w którym przekazujemy Wam gotowy film. Chcemy, aby nasza wspólna praca miała jak największy zasięg w sieci. Więc, dobierzemy najlepszą strategię w promocji postu, opartą na naszym wieloletnim doświadczeniu w social media.

Skontaktuj się z nami!

Kontakt